12. It´s my party!

28. ledna 2010 v 22:30 | Amanda Jane Fullerton |  We are sisters
We are sisters
12.

" Co to….Zatraceně, kdo to tady je?!"
"Pojď jsem ty mrško…Táák..A je to!"
"No pááni, vy jste vážně kočky!",

***" Doufám jen, že se Shanon dobře vyspí. Za dnešek toho měla požehnaně, včetně šoku s Grapem. Ke všemu ještě ten kotník", vzdychla jsem smutně a pořád jsem se šťourala v jídle, když jsem seděla u jídelního stolu. Naproti mně byl Patrik a ládoval se tím kuřetem stejně jako já, takže vůbec. Moc jsem toho nepojedla, vlastně vůbec nic. Jen jsem tu seděla a koukala do blba. Musela jsem se otočit na stůl za mnou, seděl tam Edmund. Měla jsem nutkání ho vidět, už bez něj nemůžu být ani minutu. Aspoň jednou ho musím spatřit, anebo v lepším případě ho políbit. Ach, líbání s Edmundem, větší rozkoš neznám. Vlastně ,i když by tu byla ještě jedna věc..milování s Edmundem? Pro mě zatím zcela nepoznané teritorium. Už když jsem při první schůzce s ním slyšela jak to má rád, zahořela jsem touhou to poznat na vlastní kůži. Uvidíme, co není, může být, a že to bude, v to já doufám.

Ze snění mě vyrušilo otravné šoupání židlí, když se skoro celá jídelna přesouvala, aby se odebrali do svých ložnic. Já jen znuděně odložila příbor, vzala si jablko na cestu a pomalu odcházela z jídelny. Zezadu mě někdo vzal za bok a otočil k sobě, byl to samozřejmě Edmund ."Ááá, tady jseš lásko" , hned mě začal tak hladově líbat, jako když bychom se viděla naposled před sto lety. V tu chvíli mi bylo úplně šumák, jestli se na nás někdo dívá. Já byla v sedmém nebi a díky tomuto 17náctiletému klukovi jsem opět zapomněla na všechny starosti. Na několik málo milimetrů se ode mě odsunul a podíval se na mě tím svým krásným sametovým pohledem: "Jak já tě tak miluju Amando Fullertonová", mě jen vhrkly slzy do očí a políbila jsem ho ještě hladověji a hlouběji jsem se propadala do jeho kouzla.

Když jsme se jakž takž od sebe odtrhli, abychom byli schopni se dostat na kutě, ruku v ruce jsme kráčeli do svých pokojů. Jelikož naše pokoje byly docela daleko, měli jsme ještě dost času na to, abychom si po cestě dali ještě jednu výměnu tělních tekutin :-D. Před vstupem do mého království jsem ho naposled políbila, rozloučila se s ním a na závěr mu ještě poslala vzdušný polibek. Vylezla jsem po schodech a hned si to zamířila k Shanon. Spala jak miminko, krásné vlasy se ji všude rozprostíraly a blažený výraz jen napovídal, že se jí něco hezkého zdálo. Kdo ví, o kom to bylo. Ale vzhledem k poslednímu sledu událostí, bych to tipovala na Patrika. Ještě chvíli jsem tak seděla a kochala se pohledem na moji šťastnou sestřičku. Narovnala jsem jí peřinu a více ji přisunula, aby byla všude přikrytá. Zkoumavým pohledem jsem zkontrolovala, zda je vše v pořádku a naklonila se k ní a dala pusu na čelo: " Dobrou noc beruško, mám tě moc ráda", Shanon se jen zavrtěla . Pak jsem se odebrala na kutě.
" Co to….Zatraceně, kdo to tady je?!" začala jsem nadávat na neznámý hluk, co se vyskytoval v mém pokoji. Rozespalá a naštvaná, že jsem se vzbudila takhle brzo, jsem šla k Shanonině posteli, odkud ten hluk pocházel: " Že jsem si to nemyslela", rozesměju se a promnu si oči. U postele seděl na kolenou Patrik s rozesmátou Shanon a dávali si…včerejší kuře?!." Jééjda…omlouvám se, že jsme tě vzbudily, asi jsme to trochu přehnali", začala se horlivě omlouvat Shanon a vedle ní se Patrik dávil kuřetem, jak se smál. Shanon ho jen šťouchla do ramena, aby přestal. Já s naštvaným výrazem jen sledovala tu povedenou dvojici." No jasný, já nemusím mít dobrý spánek,ale hlavně, že vy se pořádně nachálujete. Víte co když jste mě už takhle vzbudili, tak jdu ze sebe aspoň udělat člověka, nebo spíše 16náctiletou slečnu!" Patrik se napřímil a s plnou pusou jen poznamenal ."Jo a taky díky tomu pořádně zapaříme",já se jen usmála.

Moje 16nácté narozeniny jsem měla docela nedávno, a tak je oslavíme až tuto sobotu. Už se na to docela těším a to taky proto, že to nebude bůhvíjak velká oslava ale jen párty pro pár nejbližších lidí. Tak to mám nejradši. Ale jak znám Seana, beztak to všude roztroubil, takže čekám nával studentů.
Po kompletní přeměně na tu pravou Amandu Fullertonovou, jsem se jakžtakž došourala do pokoje. Patrik zde už nebyl, jen jsem viděla Shanon, jak celá září. Určitě ji to kuře přišlo k chuti, a nejen to kuře." Sestři, tak co jsi připravená vstříc dalšímu kolotoči nudné školy?" Shanon jen zaváhala, ale odvětila s mírně spikleneckým výrazem :"Já vždy Amy a tak nudná nebude, to se neboj" a přidala se ke mně. Obě jsme odešli točitým schodištěm a zmizeli ve dveřích.
V několika dalších dnech se toho moc nestalo, co by stálo za řeč. Snad, když pominu uklouznutí profesora Grapa na chodbě a můj smích, který ho poté doprovázel. Tomu slizákovi jsem to přála! Dohra sice byla, ten chcípák se nedal a to v podobě pětky, kterou mi dal s veškerou pýchou v srdci,ale účel to splnilo, teď kulhá jak Quasimodo.

No a to by z hlediska důležitosti bylo všechno, když opomenu moje vášnivé líbačky s Edmundem a krásné cukrování Shanon a Patrika. A co Edward Masson? Pasééé s velkým P! Uvidíme jak dlouho to Shanon vydrží.
Tak a teď, pokud mi čtenář dovolí, přesunula bych se do doby, kdy se odehraje v našem příběhu již slibovaná párty mých šestnáctých narozenin.

Sobota 13:35 hodin.
"Shanon?...Shanon pojď jsem rychle, potřebuju pomoct.", zakřičela jsem na ségru a v marné snaze zapnout si tkanici vzadu na zádech, jsem mírně panikařila. Za několik hodin začíná moje párty a já se tu pořád ještě pachtím s nějakou tkaničkou. To se musím ještě namalovat! Mezitím přiběhla Shanon a už se mi vrhla na tu proradnou tkanici a začala ji zavazovat." Jééjda holka, ukaž mi to…No …Pojď jsem ty mrško…Táák..A je to!", plácla mě jemně do zad a otočila čelem k sobě. Její kritický pohled mi jen napovídal, že je to hrůza. Však se nedivím, celou noc jsem nespala tak nemůžu vypadat jako víla Amálka: " No však já vím Shanon jak to vypadá, už jdu na to namalovaní, jinak ode mě Edmund uteče, jen co mě spatří", a už jsem si na sebe začala matlat stíny v černo-bílé kombinaci doplněné jemným leskem na rty.
Vlasy jsem si vyčesala nahoru a nechala pár pramínků volně. K perfektně padnoucím šatům ve stříbrno-modré barvě, byl tento detail potřeba. Po několika minutách následovalo zhodnocení. Musela jsem se pochválit, jsem kočka! Shanon jen uznale ušklíbla: "Jo, tak to si myslím, že od tebe Edmund nezdrhne. Ten se tě bude držet jako klíště", rozesmála se.


Důkaz o tom, že jsme se Shanon sestry, nám každodenně ukazuje naše krása. Vypadala jako moje sestra, ale sestra z továrny na krásu. Její velice obyčejný make-up v kombinaci šedé s přechodem do tyrkysové neurazí, ale naopak potěší a to hlavně Patrika. Ten na svoji přítelkyni může být hrdý a nejen on. Podobně jako já, tak i ona si stáhla vlasy do slušivého drdolu a šaty?: jemná fialová látka, ze které byly ušity, jen doplnila její krásu. Prostě krasavice! Dokonalost jejího outfitu doladila jemnými náušnicemi, které ji visely dolů. V tom přiběhla Marry: "Holky tak jak pokračují přípravy?...No pááni, vy jste vážně kočky!", uznale zapískla Marry a začala si nás prohlížet ze všech stran a úhlů. My se ji otáčeli jak nějaké modelky, byl to velmi příjemný pocit.
Po dokončení módní přehlídky, jsem se Marry zeptala na to ,jak to pokračuje s našimi polovičkami a jejich přípravami na párty.

Marry zpozorněla a sedla si na postel: "No holky, docela dobře, co jsem jen zahlídla, tak…perfekt! U kluků jsem byla několik minut. Sean se jen trochu rozčiloval, že párty bude bez alkoholu, ale jak ho znám, on určitě někde něco schrastí pod košili...Joo! Bingo...A pak taky Edmund", já se jen zamračila a zvědavé zvedla obočí. "Alee Amy neboj, jen konstatoval, kde jste tak dlouho, že prej si tady snad pudrujete i nos", rozesmála se podruhé, a já se Shanon jen zíraly ,ale nakonec jsme to nevydržely a smály se také. "No pak tam pořád vylaďovali sezení, myslím, že tam dávali nějaký taburetky, dále jídlo, pití a další maličkosti", dokončila své líčení situace Marry.
" Amando, Marry, můžeme vyrazit?" přistoupila k mě Shanon a vzala mě za ruku. Já jen s rozesmátým výrazem, kývla na souhlas. "Přijdu za vámi později. Potřebuji na toaletu, omluvte mě dámy", mrkla na nás Marry a odklusala pryč.

Sobota 14:00 hodin.
Kluci, jak se smáli a domlouvali se, jaksi pořádně užijí párty, si nepovšimli faktu, že já se Shanon jsme už přišli. První si nás všiml Sean. Jen otevřel pusu a na nic víc se nezmohl. Kluci si nás všimli, až po několika minutách a Edmund, který nikdy neztratil řeč, teď úplně oněměl. Já v tu chvíli zrudla snad úplně všude. Aby bylo prolomeno ticho, Shanon do ticha pronesla : " Já se kluci nedivím, že jste paf, Amanda je dnes velice půvabná" a lišácky mrkla na Edmunda. Ten se vzpamatoval, přistoupil ke mně a jemně, ale tak něžně a romanticky mě políbíl. Shanon přiběhla k Patrikovi a vrhla se mu kolem krku. " Lásko, dnes jsi pro mě bezkonkurenčně nejkrásnější", Patrik do polibku co následoval, dal vše, co mohl. Shanon to cítila, viděla jsem to na ni, tvářila se náramně šťastně.


Sean tam stál jako kůl vplotě, ale moc dlouho ne. Ve dveřích se objevila jeho milovaná přítelkyně. Při střetu pohledů Seana a Marry jsem viděla tolik vášně,vzájemných sympatií, až mě to zaskočilo. Ti se k sobě hodí, bylo to vidět na první pohled. Marry se mu vrhla kolem krku a s takovou vervou ho políbila, že jsme se Edmundem museli smát nad tou náruživostí. Ten se ke mně jen blíže přiblížil : "Ti teda válí, to bude mít, co dělat, abychom stihli takové tempo jako oni", rozesmál se a blíže přisunul obličej k mému. " Víš Edmunde, myslím, že já budu na jemnější tempo, v tom ty jsi nejlepší", zasmála jsem se a políbila ho ještě jednou a doufám, že ne naposled.
Všichni účastnící párty byly přítomní a spárování. Sedli jsme si na připravené taburetky a Sean se vyprostil z Marryina objetí a přinesl šampus. Edmund s Patrikem jen zvědavé povytáhli obočí nad tou změnou, dyť přeci bylo jasně stanovené: žádný alkohol! Jak jen to dělá? Opět nás všechny překvapil Sean se napřímil, jak páv: " To víte, byl jsem za ředitelkou, zda bychom nemohli aspoň šampus na přípitek", zamrkal šibalsky a všichni jsme se rozesmáli. Sean je prostě třída!
Když dolil všechny skleničky krásně šumivým vínem, podal jednu Marry, pak mě, Edmundovi, Patrikovu a na závěr Shanon. Všichni jsme se zvedli. Sean si odkašlal: " Na zdraví moje milá sestřičko, k tvým krásným 16ctým narozeninám", pronesl láskyplně, až mi vyhrkly do očí slzy .Poté mě bratrsky políbil. Všichni pak jen nahlas jedním hlasem vyslovili: " Na zdraví Amando!"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 snapeova snapeova | Web | 30. ledna 2010 v 17:23 | Reagovat

tak tahle kapitola  byla nádherná  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama