14. Navždy spojeni..

10. února 2010 v 11:08 | Amanda Jane Fullerton |  We are sisters
We are sisters
13.

"Edmunde, taky tě miluju a mockrát děkuju!"
"No, panstvo! Konec cukrování, jde se pít"
"To je ale nespravedlivé, tolik oblečení na sobě"
"Edmunde prosím, už..prosím!"

***Pohled na uplakanou Shanon v náručí Seana mě dojal dvojnásob. Nemluvě o nádherném vyznání z Edmundových úst, které znělo jako rajská hudba. Od začátku jsem věděla, že tato naše menší oslava se povede, ale že to bude až takhle, to jsem nečekala. Samým dojetím, jsem nemohla ani promluvit. Edmund stále klečel na kolenou a koukal na mě svýma nádhernýma očima. Já pořád nehnutě stála jak přikovaná a neschopná slova jsem si klekla k němu a pomalu se blížila k jeho obličeji. Musela jsem ho políbit! S veškerou láskou a něhou co jsem k němu cítila, jsem do polibku dala vše, co jsem měla a chtěla dát. Edmund mi vyšel jen vstříc a přitáhl mě k sobě tak jemně, nepopsatelně krásně, že jsem se slastí málem rozplynula. Bylo mi docela jedno, kdo právě v místnosti je, jestli mám rozcuchané vlasy, pomačkané šaty či rozmázlý make-up. Tahle chvíle patřila jen mě a Edmundovi. Náš polibek pomalu nabíral na intenzitě a já se opět ztratila. Ztratila v kouzle Edmunda Towsenda.

Po chvíli se ode mě ale na kousek odtáhl a zandal mi za ucho neposedný pramínek vlasů, který mi vypadl z pečlivě udělaného účesu." Miluju tě Amy, vždycky budu. Jsem rád, že se ti to líbilo, moc jsem se těšil, jak na to budeš reagovat a vidím, že jsem se trefil", usmál se a já ho obejmula: "Edmunde, taky tě miluju a mockrát děkuju!" Cítila jsem se báječně!

"Tééda, to je jak z telenovely panstvo!" zasmál se Sean, objímajíci uslzenou Shanon. Všichni se jen zasmáli a Shanon si kouskem kapesníčku utírala slzičky a přistoupila k Pattovi. Sean, aby nezůstal zase pozadu, se rozeběhl ke své milované Marry a vyzdvihl ji do náruče." Seane! Já jsem se tě lekla", zasmála se Marry a políbila ho. Já, Edmund, Patt a Shanon jsme jen jedním hlasem zvolali se smíchem: " Jak z telenovely!"

Edward, stále stojící v pozadí a pozorující tu scénku, se jen zachmuřil při pohledu na štastnou Shanon a Patrika. Po několika minutách to, ale vzdal a odkráčel. Jeho tiché kroky slyšela jen Shan a já. Má sestrička se smutně ohlédla jeho směrem. Zaregistrovala jsem Patrika, všiml si ho!
Jen zakřičel s pobavením: " Jéé Patriku, ty už jdeš? Tak páááá a stav se zase někdy", rozesmál se na plné kolo a obejmul ještě více Shanon a všichni kromě ní se uculili.

"No, panstvo! Konec cukrování, jde se pít" rozhodil rukama Sean, pomalu dal Marry na zem a mířil si to k base plné alkoholu. My se museli při pohledu na něj smát. V několika minutách jsme se posadili do připravených křesílek. Shanon vedle Patrika a já s Edmundem tak blízko u sebe... Tulili jsme se k sobě, že nebylo poznat kde je křesílko, a že to bylo tuze příjemné! Šampaňské nám stoupalo do hlavy víc, než bylo zdrávo! Shanon se už pomalu válela v náručí Patrika a já došla tak daleko, že jsem byla nadmíru veselá. Divím se, že neproběhl striptýz. No a co se týče Marry a Seana, ti si tam jen tak pošpitávali a pořád se smáli, takže prostě pohoda. Na stole bylo pořád co pít, kde jen to ten Sean vzal? Kanec jeden! Zase určitě dělal oči na madam Princeovou v městečku! Ta na něj trpí, chudák. Ji vždy ukecá na vše. Ukáže na ni oči a ta mu snese modré z nebe. Houby ředitelka! Tenhle chlapec mě nepřestává udivovat!

Naše "siesta" trvala až do osmi večer a už se pomalu začala hlásit o slovo únava. Sean a Marry vstali, pořád ještě rozesmátí. "Panstvo, my to zalomíme, už máme dost, takže jdeme do hajan",rozloučili se a odešli. Shanon s Pattem tu zůstali ale tak po deseti minutách odešli také. Takže sečteno, podtrženo…Zůstali jsme tu jen my dva, já a Edmund. Dobře jsme věděli, že být sámi v nádherně vyzdobené místnosti, sedět na příjemném koberci, to věští dobré vyhlídky, tuze příjemné. Jakmile jsme osaměli, oba dva, jako bychom ožili a začali se dívat rozpačitě do země. Najednou Edmund promluvil do ticha: "Že se to ale dneska moc hezky vyvedlo, viď Amy?" pohladil mě a pomalu mi odhrnul vlasy, aby mi viděl lépe do obličeje. Začal mě nádherně, jemně, ale tak vášnivě líbat, že jsem se celá ztratila a jeho nádherné polibky s chutí oplácela.

Srdce mi bušilo, jako o závod a nejenom díky líbání s Edmundem, ale i kvůli tomu, že se odvážil více... Začal mi pomalu sundávat jedno ramínko od šatů a na holé rameno mě vtiskl sladký polibek, při tomto manévru jsem se celá zachvěla, neskonalou rozkoší. Pak se na mě tázavě podíval, zda může dál. Já jen vydechla: "Ano!" a začala ho hladově líbat. On na nic nečekal, vzal mě do náručí a začal líbat, tak žádostivě... Opět jsem nemohla popadnout dech.

Odhrnuté ramínko doplnil druhým a za chvíli jsem před ním byla pouze v košilce. Zastavila jsem ho a podívala jsem se na něj kritickým pohledem: "To je ale nespravedlivé, tolik oblečení na sobě", zasmála jsem se a s vervou jsem ho začala svlékat. Edmund mi musel pomoct. Ty kalhoty prostě nechtěly dolů! Nakonec jsme tam stáli proti sobě. Oba ve spodním prádle, ale tak rozpálení, až to bolelo. Tolik jsem ho chtěla! Edmund vycítil mé tužby a začal mě opět líbat, ale tentokrát mi košilku sundal celou, a já tam ležela na zemi v souše Evině.

Jeho milion polibků, které mi sázel po krku, uších, na víčkách a na bříšku, mě tolik dělaly dobře, že jsem se zmohla na pouhé: "Ohh..." Tak krásné to bylo, tak neuvěřitelné. Celá jsem se chvěla a Edmund byl tak něžný! Na nic nespěchal, pomalu systematicky postupoval dolů, až se zastavil na samém středu všech rozkoší každé ženy. Nemohla jsem vydržet tu neudržitelnou rozkoš, kterou ve mně vzbuzoval! Celá jsem se vzpínala, musela jsem ho popadnout za vlasy a políbit, jinak bych vykřikla!

"Edmunde prosím, už..prosím!" zaprosila jsem ve vlnách nespoutané vášně a Edmund se ke mně přitáhl, nádherně mě políbil a pomalu do mě vnikl. Já ani nemohla vykřiknout, oslepující bolest mě tolik ohromila. Edmund mě začal líbat a pomalu se ve mně pohybovat. "Lásko, teď už to bude jen krásné, lásko moje miluju tě" ,šeptal mi krásná slůvka a já se jen začala přizpůsobovat nově vzniklé situaci. Až teď jsme si uvědomila, už jsem napevno s Edmundem! Už jsem jeho součástí, jedno tělo, jedna duše!

Po několika minutách bolest ustoupila, vlastně docela zmizela, a pak následovala jen nepopsatelná rozkoš! Svá spletená těla jsme tolik týrali, tak žádostivě jsme se milovali, až do vypuštění duše. Tak nádherné to bylo, že jsme nemohli oba přestat! Nabažit se jeden druhého. Tolik jsem ho chtěla, tolik chtěl on mě. Naše vášeň neznala mezí, tohle byla naše chvíle teď a tady!

Po, ani nevím, několika hodinovém milování jsme usnuli s spolu v náručí, zpoceni tím vyčerpávajícím milováním, po kterém zbyl jen nádherný pocit a zpocená těla propletená do sebe. Bylo mi tak krásně! Vyčerpaná, unavená, ale štastná jsem v jeho náručí usnula. Edmund se na mě jen usmál, tak láskyplně, že jsem usnula okamžitě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 a a | Web | 10. února 2010 v 11:16 | Reagovat

Maáš pěkný blog :-) jukni prosím i na můj... Kujíí mojetrable.blog.cz

2 Cipela - webmaster Cipela - webmaster | Web | 10. února 2010 v 11:17 | Reagovat

Ahoj - pls hlasneš mi.Je to velmi důležité a já rád oplatím ale piš jaké to byly hlasy! - jsou to ty odkazy)
http://cipela.blog.cz/1001/rozcestnik-hlasuj-pls

3 snapeova snapeova | Web | 10. února 2010 v 16:42 | Reagovat

Panejo... to byla naprosto úžasná kapitola. nemám slov... 8-)

4 Filomena Filomena | Web | 14. února 2010 v 21:48 | Reagovat

holky .... tak to klobouk dolů, protože tohle byla naprostá paráda ... n á d h e r a !!!

5 Amanda Jane Fullerton Amanda Jane Fullerton | 18. února 2010 v 16:24 | Reagovat

[4]: díky :-))

6 britany britany | 25. února 2010 v 12:32 | Reagovat

ujde to ale vi nejste zadni we are sister a ty milostný keci jsou dost trapacky :-x  :-!

7 Shanon Allison Forsyte Shanon Allison Forsyte | Web | 25. února 2010 v 13:00 | Reagovat

tak proč sem chodéíš, ty nádhero!? na tvoje žvásty tu nejsme zvědavý! jestli se ti naše tvorba nelíbí, tak sem nechoď!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama